Koronavirové opatření

Rušíme bežnou otevírací dobu. Otevíráme pouze po předchozí domluvě, tedy individuálně dle počtu nahlášených rezervací. Rezervace na čísle: +420 724 296 296 (10-21h)

Klub u Sklíčka

Vítáme vás na stránkách Klubu u Sklíčka. Hodně lidí si myslí, že jsme nějaká posilovna, ale to není pravda. Jsme příjemný menší klub, kde se pije pivo a další alkoholické i nealkoholické nápoje.

Klub u Sklíčka zahájil provoz v roce 2008. Od začátku máme jasnou vizi vytvořit u nás příjemnou téměř domácí atmosféru. Byli bychom rádi, abyste se tady cítili jako doma nebo ještě lépe. Nabízíme Vám příjemné domácí prostředí, denní nabídku "domácí" kuchyně a příjemnou obsluhu.

Přijímáme rezervace na oslavy, svatby a firemní večírky. Jakmile nám to počasí dovolí, otevíráme příjemnou zahrádku s obsluhou a grilováním, která je oázou v betonové džungli blízkého sídliště. Pro Vaše ratolesti je zde k dispozici pískoviště a trávník, kde se mohou vyřádit.

Samozřejmostí, která potěší nejenom dámy, je vysoce účinná vzduchotechnika a klimatizace. Přijďte se přesvědčit.

Co u nás také najdete a nenajdete...

WIFI zdarma, vysílání sportovních přenosů, šipky, musicbox, VLT výherní automaty a čistá hygienická zařízení.

Nenajdou zde pochopení zahradní hosté, kteří by nechtěli používat při své potřebě čistá hygienická zařízení uvnitř Klubu. Mohou dostat tzv. červenou kartu... 

Rezervaci míst a objednávky jídla provádějte minimálně dva dny předem na tel. čísle 724 296 296.

Facebook

 
Byla založena skupina U sklíčka na facebooku, kde si všichni naši zákazníci můžou psát co se jim líbí, ale i co by se mělo změnit.

Platby


Jako doplněk hotovostních plateb, je u nás možná platba kreditní kartou : MasterCard, Maestro, VISA, DinerClub, V Pay, VCB 

visa

Tady jsme ...

/album/tady-jsme-1/dsc00287-jpg2/
/album/tady-jsme-1/snimek-208-jpg3/
/album/tady-jsme-1/snimek-216-jpg2/
/album/tady-jsme-1/dsc00319-jpg2/
/album/tady-jsme-1/dsc00320-jpg2/
/album/tady-jsme-1/u-sklicka-jpg1/

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.